Kryo Review

Katarína D.

Kryoterapiu som skúsila a je to super vec. Pomohla mi najviac na imunitu, v zime sa už netrápim s chorobami. Teraz by som chcela kryoterapiu absolvovať zas, aby mi pomohla zrevitalizovať moje koleno, ktoré je po operácii.

Emília B.

Zabíja bacily v tele, pomáha otehotnieť.

 

Veronika H.

Skúsenosť mám len tú najlepšiu, veľa rokov navštevujem kryo, pomáha mi to po zdravotnej aj telesnej stránke a k tomu ešte príjemný personál, ktorý všetko po odbornej stránke vysvetlí.

 

Daniela

Mám problémy s chrbticou. Bolesti chrbtice mi vystreľujú do sedacej časti a do lýtka. Vaše Kryocentrum mi veľmi pomáha.

Kristán C.

Neustále problémy s dutinami, aj keď cvičím, stravujem sa zdravo, otožujem sa a mám dostatok vitamínov, k zdraviu asi treba aj tento krok.

Peter S.

Absolvoval som 20 kryoterapií a pomáhajú mi hlavne v boji s reumatizmom, ale všeobecne sa človek cíti zdravšie a obranyschopnejšie.

 

Pavlína G.

Mne kryoterapia pomohla veľmi s problémom s krížami. Mala som niekedy bolesti s krížami, ale ako som absolvovala asi 6 alebo 7 terapií, tak odvtedy problémy nemám, odporúčam kryoterapiu jednoznačne.

 

Kornélia M.

Problém s ekzémami a dermatitídou. Prvýkrát som bola vo vašom kryocentre s kamarátom, ktorý mi urobil prekvapenie, ani som netušil čo ma čaká, strašne som sa bála, ale potom ako som to začala, to každému odporúčam, je to skvelé.

 

Ivana

Po každej kryoterapii mám toľko energie, že by som hory poprenášala.

 

Lukáš

Som športovec a kryokomora mi pomohla sa rýchlejšie zotaviť po svalovom zranení, ďalej mi pomáha regenerovať po náročných tréningoch pred sezónami.

1 2 3