AQUACITY CLUB

Pozývame vás do nového AquaCity Clubu, ktorý prináša ešte viac výhod od 1.2.2018

Nakupujte za klubové ceny, využite exkluzívne akcie a zľavy a nechajte sa prekvapiť atraktívnymi ponukami. Výhodný Vernostný program s okamžitou zľavou 10 – 20%. Exkluzívne ponuky, zaujímavé akcie v Aquaparku, výhodné hotelové akcie, narodeninové zľavy atď. Klubovú kartu vám vystavíme na počkanie na našej Aqua pokladni za jednorazový poplatok 5 EUR.

AquaCity Klub – vernostný program pre individuálnych návštevníkov.

 • AKO ZÍSKATE KARTU?
  Registrujte sa v AquaCity klube osobne na pokladniach v AquaCity Porad alebo na hotelovej recepcii v hoteloch AquaCity Poprad. Po zaplatení registračného poplatku 5 EUR dostanete na počkanie vlastnú elektronickú čipovú klubovú kartu a môžete začať využívať vernostný program.
 • VÝHODY KLUBOVEJ KARTY
  S klubovu kartou AquaCity Klub získate okamžitú zľavu vo výške 10% až 20% a môžete využívať akciové ponuky v Aquaparku, zakúpiť si výhodné hotelové balíčky, získať narodeninové zľavy, výhodné promo kódy na nákup cez online obchod AQUASHOP a ďalšie exkluzívne ponuky.
 • VYUŽÍVANIE KARTY
  Klubová karta je prenosná na priamych rodinných príslušníkov. Klubovou kartou sa môže preukázať – manžel, manželka a deti do 18 rokov. Na jednu kartu je možné zakúpiť až 4 vstupy do aquaparku pre vás, vašich priateľov alebo známych.
 • PLATNOSŤ KLUBOVEJ KARTY
  Klubová karta má neobmedzenú platnosť. Platnosť klubovej karty skončí len ukončením prevádzkovania klubového programu.
 • ZĽAVY 10% AŽ 20%
  Staňte sa členom vernostného programu AquaCity klub a ušetrite až 20% pre seba, svoju rodinu a priateľov v AquaCity Poprad. Získajte zľavy na bazénové služby, wellness procedúry, hotelové pobyty alebo pri úhrade v gastronomických zariadeniach v AquaCity.
 • PREHĽAD VÝHOD VAŠEJ KLUBOVEJ KARTY
  – Zľava 20% na vstupy do Aquaparku z pultového cenníka služieb
  (vstupy Aqua packet, Vital packet – celodenný, večerný, 3 hodinový z kategórie dospelý, dieťa, študent, dôchodca, osoba ZŤP)
  – Zľava 15% na ubytovanie v hoteloch z pultového cenníka služieb (Hotel Seasons ***, Mountain View****, Riverside***, Horizont Resort **** , Hills ****)
  Zľava 10% na gastronomické služby (jedlá a nápoje z aktuálneho jedálneho a nápojového lístka s výnimkou tabakových výrobkov, denného menu, špeciálnych ponúk) Reštaurácia High Tatras, Reštaurácia Culinary Restaurant Horizont Resort, Café bar, Lobby bar
  Zľava 10% na doplnkové služby (Masáže a spa procedúry v Relaxačno masážnom centre v AquaCity Poprad, masáže a spa procedúry v Mountain Wellness Horizont Resort, wellness centrum v hoteli Horizont Resort, Vip Sky Lounge)
  – Zľava 20% na vstupy celotelovú a lokálnu kryoterapiu v Kryocentre AquaCity Poprad